CRS Forumunu HoşGeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRS Forumunu HoşGeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kapak NickLer <-

2 posters
YazarMesaj
Joule.
Admin
Admin
Joule.

Rep : 165

Kapak NickLer <- Empty
MesajKonu: Kapak NickLer <-   Kapak NickLer <- Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 11:23 pm

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİmçÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas!]

aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsınokuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcıBeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişseKİME NE !!!

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz!!

Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın
Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdenizBize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz..
http://camprocksevenler.yetkinforum.com
Bttr*
Üye
Üye
Bttr*

Rep : 117

Kapak NickLer <- Empty
MesajKonu: Geri: Kapak NickLer <-   Kapak NickLer <- Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 12:17 pm

Vaov :D
http://Shimmer.blogcu.com

Kapak NickLer <-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kafaya Göre nickLer ,)